225 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світильник настінно-стельовийENERLIGHT NIKA 20Вт 5000К IP65 5 - призначений як для внутрішнього, так і для зовнішнього освітлення адміністративно-громадських, житлових і побутових приміщень. Можуть бути встановлені на сходах, стелі та стінах усередині приміщень та на вулиці. Ступінь захисту IP65.
Корпус виконаний із термостійкого пластику. IC драйвер забезпечує безвідмовну роботу у широкому діапазоні робочих напруг 100-265В. Термін експлуатації – 30 000 годин. Гарантія – 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |