



395 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Довжина | 16.7 см |
| Висота | 12.2 см |
| Ширина | 1.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Датчик руху | Ні |