310 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Призма |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Датчик руху | False |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Потужність лампи | 36 Вт |