

516 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниГарантія, років 1
Потужність, Вт 44
Світловий потік, Лм 4000
Ступінь захисту, IP 20
Температура світла, К 6500
Термін експлуатації, годин 30 000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 44 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 595 мм |