


187 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 4 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Колір плафона | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 11.6 см |
| Висота | 8.5 см |
| Ширина | 1.8 см |