
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для підводного освітлення басейнів, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 4 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 9.1 см |
| Висота | 6.4 см |
| Ширина | 1.8 см |