
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Меблевий світлодіодний світильник Harmonia T5 9 Вт 4000К від Enerlight — це найкраще рішення для освітлення в житлових приміщеннях, а також для підсвічування в шафах або гардеробних кімнатах, де немає потреби в підвищеному захисті від вологи та пилу. Обладнаний власним клавішним вимикачем.
Має низку переваг:
-гарантія 2 роки;
-немає мерехтінь;
-тривалий термін експлуатації майже 30 000 годин;
-м'яко реагує на навантаження під час вмикання/вимикання;
-комплект із кріпленням (мережевий кабель 120 см + конектор гнучкий 15 см).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4200К |
| Потужність | 9 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 26 мм |