2 890 ₴
Тип монтажу
Зовнішня установка
Габарити (ВхШхГ)
664x319x144
Кількість модулів
48
Кількість рядів
4
Ступінь захисту - IP
IP 65
Двері
Прозорі дверцята
Матеріал корпусу
Пластик
Маса, г
3220
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип управління | Автоматичне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 48 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 664 мм |
| Ширина | 319 мм |
| Глибина | 144 мм |