270 ₴
Світлодіодна лампа ENERLIGHT HPL 38 Вт 6500K E27 призначена для освітлення складських, підсобних і громадських приміщень.
Забезпечує якісне, комфортне немерехтливе світіння. Це найкраща альтернатива лампам розжарювання потужністю від 220 до 350 Вт. Переваги лампи ENERLIGHT HPL 38 Вт 6500K E27:
економить до 90% енергії
вирізняється більш тривалим терміном експлуатації — 30 000 годин
не містить ртуть
не випромінює ультрафіолет
безпечна для довкілля
має гарантію 2 роки
У виробництві цих ламп використовується термостійкий пластик і алюміній, а сучасний дизайн і конструкція забезпечують надійний потік світла з оптимальним кутом розсіювання.
Використання сучасних світлодіодних ламп Enerlight — це усвідомлений вибір, який свідчить про економне використання ресурсів і ощадливе ставлення до довкілля. Вибирайте найкращі технології за доступними цінами.
Потужність Напруга живлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 38 Вт |
| Колір світіння | Блакитний |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Тип лампи | Світлодіодна |