
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Потужність | 16 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 275 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Гарантійний термін | 12 міс |