

78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
НАПРУГА 220в
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4500K |
| Потужність | 5 Вт |
| Спосіб встановлення | Накладний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |