
2 990 ₴
Відправка з 26 травня 2026Габаритні розміри (шир. х вис. х глиб): 400х500х200 мм
Тип монтажу - навісний.
Товщина металу - 1,0 мм.
Тип замка - поворотний металевий без секрету.
Кількість замків - 2 шт.
Ступінь захисту - IP54.
Кліматичне виконання УХЛ3 - для макрокліматичного району з помірним і холодним кліматом. В закритому приміщенні без штучного регулювання кліматичних умов.
У комплектацію входять:
- корпус
- двері (можливість перестановки дверей зліва направо завдяки з‘ємним петлям)
- набір кріплення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білмакс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Кліматична шафа |
| Тип використання | Універсальний |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 15 кг |