Розподільчі коробки OBO Bettermann виготовляються з термопласту. Вставки для виведення кабелю (ущільнювачі) виконані з етиленвінілацетату (EVA). Ущільнення М25 можуть бути розрізані ножем для вводу кабелів і труб потрібного діаметру. Крім цього, ущільнення можуть бути замінені кабельними вводами PG (замовляються окремо) з кріпленням зсередини за допомогою контргайки. Кришка коробки має поле для напису.
Основні характеристики Коробки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Діаметр вводу | 25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 116 мм |