
3 080 ₴
Характеристики товару
Тип обладнання:
Щит розподільчий
Тип монтажу:
Кількість посадочних модулів:
12 шт.
Матеріал корпусу:
Метал
Ступінь захисту (IP):
IP 54
Колір:
Сірий
Ширина:
310 мм мм
Висота:
315 мм мм
Глибина:
136 мм мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Стан | Нове |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Варіант встановлення | Настінно-напальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 136 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |