190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодна лампа ENERLIGHT HPL 28 Вт 6500K E27 призначена для освітлення складських, підсобних і громадських приміщень.
Переваги лампи ENERLIGHT HPL 28 Вт 6500K E27:
економить до 90% енергії
вирізняється більш тривалим терміном експлуатації — 30 000 годин
не містить ртуть
не випромінює ультрафіолет
безпечна для довкілля
має гарантію 2 роки
У виробництві цих ламп використовується термостійкий пластик і алюміній, а сучасний дизайн і конструкція забезпечують надійний потік світла з оптимальним кутом розсіювання.
Використання сучасних світлодіодних ламп Enerlight — це усвідомлений вибір, який свідчить про економне використання ресурсів і ощадливе ставлення до довкілля. Вибирайте найкращі технології за доступними цінами.
Тип
Світлодіодні лампи
Потужність
28
Напруга живлення
175-265
Цоколь
E27
Колір світіння
Холодний білий
Форма колби
Спеціальна
Тип світлодіодів
SMD 2835
Кількість ламп в упаковці, шт.
1
Термін служби лампи
30000 год
Кут розсіювання °
180
Колір колби
Білий
Країна-виробник товару
Китай
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
24 місяці
В комплекті перехідник на патроне Е-40
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enerlight |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Двоцокольний |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 28 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Блакитний |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |