84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |